Kuleönü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

coklu msn garantili msn nizle sorun yasamazsınız

2 posters

coklu msn garantili msn nizle sorun yasamazsınız Empty coklu msn garantili msn nizle sorun yasamazsınız

Mesaj  mysterious_devil32 5/11/2007, 19:48

bu coklu msn bazı coklu msn ler gibi hatalı sürüm degildir.rahatça 2 veya daha cok msn acabilrsiniz diger coklu msn programlarında oldugu gibi msn bozukları daha once hic gormediginiz hatalarla ugrasmazsınız indir meniz cok kolaydır asagidaki dowland butonunu tıklayın we biraz bekleyin hic bir sekilde wirüs,keyloger gibi programlar icermemektedir!!
DOWNLOAD

Yapamayanlar icinde bir de resimli anlatım koyiyim dedim eğer yapamazsanız next tusuna basın taki resimdeki sayfaya gelene kadar bu sayfaya geldiginizde resimdeki butonları isaretleyin ve apply butonuna basın bu kadar basit Very Happy

coklu msn garantili msn nizle sorun yasamazsınız Coklu_10
mysterious_devil32
mysterious_devil32
pilot(fb)
pilot(fb)

coklu msn garantili msn nizle sorun yasamazsınız Empty Geri: coklu msn garantili msn nizle sorun yasamazsınız

Mesaj  Kan_Mevsimi 6/11/2007, 13:51

yaw ben sevmedim bu coklu msni
cunku yapamadim asdasd:D
Kan_Mevsimi
Kan_Mevsimi
Gariban Mod
Gariban Mod

coklu msn garantili msn nizle sorun yasamazsınız Empty Geri: coklu msn garantili msn nizle sorun yasamazsınız

Mesaj  mysterious_devil32 6/11/2007, 16:25

oha nası yapamadın olm resimli anlatım bile war sallıon Very Happy
mysterious_devil32
mysterious_devil32
pilot(fb)
pilot(fb)

- Similar topics